TURĖKLAI

OSIMA LT turėklai gaminami iš nerūdijančio plieno pinto tinklo, kuris yra iš anksto sumontuotas į nerūdijančio plieno profilius.

Turėklai, esantys OSIMA LT asortimente, gaminami iš metalinio tinklo, kuris yra iš anksto sumontuotas į nerūdijančio plieno profilius.

Viena dažniausiai sutinkamų siekiamybių įgyvendinant kone kiekvieną projektą – tai dermė tarp praktinės vertės ir vizualaus neutralumo. Tai ypač svarbu prakalbus apie turėklus – elementą, turintį aiškią paskirtį, bet tuo pačiu – ir estetinę išvaizdą.

Nerūdijančio plieno tinklas, kurio pagrindu gaminame turėklus, yra puikiausia funkcionalumo ir estetinio patrauklumo išraiška. Dėl savo neįkyrios išvaizdos turėklai gali būti naudojami pačiuose įvairiausiuose stilistiniuose kontekstuose ir įvairių dizaino bei architektūros koncepcijų įgyvendinimui. Turėklų sprendimai, kuriuos siūlome, gali būti dvejopo pobūdžio: 

  • Iš nerūdijančio plieno tinklo, kuris iš anksto sumontuojamas į nerūdijančio plieno profilius;
  • Nerūdijančio plieno tinklas, kuris ištempiamas ir montuojamas vietoje.

Dėl plačių panaudojimo galimybių, minimalios priežiūros bei plataus funkcionalumo, turėklai yra tinkami naudoti tiek privačiose, tiek pusiau viešose ar viešose erdvėse: butuose, vaikų darželiuose ir mokyklose, muziejuose, valstybinėse įstaigose, ant tiltų ar viešai prieinamose apžvalgos erdvėse. Tai vienareikšmiškas funkcionalumo, estetinio patrauklumo, medžiagų panaudojimo racionalumo ir ilgaamžiškumo derinys. Platus turėklų nerūdijančio plieno tinklo pagrindu pasirinkimas visų pirma reiškia montavimo greitį, minimalias montavimo sąnaudas bei rizikas.

Turėklų montavimas

Yra daugybė nerūdijančio plieno tinklo montavimo būdų. Pavyzdžiui, tinklo medžiaga gali būti įtempta tarp plieninių vamzdžių, strypų ar lynų pagal individualų projektą. Pažymėtina, jog ši nerūdijančio plieno tinklo savybė leidžia turėti naudingą ilgį net iki 100 metrų.

Kitas variantas, kaip gali būti montuojamas nerūdijančio plieno tinklas – montavimas į iš anksto pagamintus plieninius rėmus.

Nerūdijančio plieno turėklai gali būti projektuojami kaip balkonų turėklai, laiptų turėklai ar baliustrada. Turėklai laiptams gali būti užsakomi įvairių standartinių formų ir profilių arba gaminami pagal užsakovų individualius pageidavimus. Yra galimybė dažyti visus profilius ir tinklo užpildus RAL Classic paletės spalvomis. Todėl galime drąsiai teigti, jog dizaino akcentų kūrybos galimybės su mūsų gaminiais yra neribotos.

Turėklai ir jų privalumai

Metaliniai laiptų turėklai užtikrina stabilumą bei saugumą, tampa judėjimo gairėmis, tuo pačiu metu vizualiai neapsunkindami erdvių. Lauko laiptų turėklais galima atkartoti vidaus laiptų turėklų tinklo raštą, šiuo būdu pratęsiant interjero estetiką į eksterjerą, arba atvirkščiai.

Turėklus taip pat puikiai integruojami į interjerus kaip pertvaras tarp įvairių kambarių ar funkcinių zonų, o į architektūrą – kaip lauko turėklus, kurie gali tapti pastatų skiriamąja dalimi arba užtikrinti apsaugą virš stiklinių sienų.

Visus turėklus kuriame pagal jūsų poreikius ir gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Metaliniai turėklai yra sertifikuoti pagal Deutsche Institut für Bautechnik (DIBt) protokolą ir juos galima naudoti kaip horizontalaus ir vertikalaus kritimo apsaugą pagal patvirtinimo numerį Z-14.7-557.

Turėklų tipai:

Klasikiniai (Webnet Frames Classic)
Klasikiniai turėklai yra gaminami iš įvairaus skersmens nerūdijančio plieno apvalių vamzdžių. Lynas, kuris pritvirtina metalinį tinklą prie turėklo, yra apvyniojamas aplink rėmą. Šis rėmo tipas leidžia naudoti beveik visas tinklelio formas ir tipus, yra ekonomiškas ir stabilus.

Inviss-R (Webnet Frames Inviss-R)
Lauko turėklai Inviss-R – tai apvalių vamzdžių rėmai, kuriuose yra išpjautas specialusis plyšys. Lynas, tvirtinantis tinklą prie rėmo, yra paslepiamas į šį plyšį ir dėl to tampa nematomas iš išorės. Tai suteikia rėmui elegantišką ir estetišką išvaizdą.

Inviss-C (Webnet Frames Inviss-C)
Laiptų turėklai Inviss-C analogiški Inviss-R turėklams, tik šiuo atveju naudojami stačiakampiai arba kvadratiniai profiliai.

Turėklų tvirtinimas
Metalinius laiptų turėklus galime paruošti su kiauryme, vidiniu gręžimo sriegiu arba įvairių tipų rėmų laikikliais ir spaustukais.