Apie mus

Nerūdijančio plieno trosai, lynai, apsauginiai tinklai, turėklai, tvirtinimo elementai

OSIMA LT yra įgaliotas Jakob Rope system distributorius. Partnerystė su Jakob skaičiuoja daugiau nei 20 m. Šveicarijos bendrovė Jakob tai šeimos verslas, puoselėjamas jau 4-os kartos. Jakob bendrovė, turi daugiau nei 125 metų patirties šioje srityje, suteikia mums galimybę tiekti klientams aukščiausios kokybės produktus, tokius kaip: nerūdijančio plieno trosai, pinti tinklai, lynai bei tvirtinimo elementai. Mūsų produktų asortimente visi nerūdijančio plieno trosai, lynai ir tinklų elementai, kurie yra ypač svarbūs ir puikiai pritaikomi tokiose srityse, kaip tiltų saugumas, vertikalus apželdinimas, laiptinės ir baliustrados, sporto erdvių apsauga, zoologijos sodų projektai bei kiti architektūriniai sprendimai.

20 metų

Patirtis

100

%

Kokybės garantija

Pagalba ir konsultacijos

Taip pat teikiame techninę pagalbą ir konsultacijas mūsų klientams visuose projektų planavimo ir įgyvendinimo etapuose, kad užtikrintume jų poreikių ir reikalavimų atitikimą. Plieniniai trosai, lynai ir pintas apsauginis tinklas bei želdinami fasadai, viso to projektavimas, montavimas ir įgyvendinimas yra specifinė sritis. Konstravimo ir projektavimo klausimais padeda profesionali ir ilgametės patirties turinti Jakob inžinierių ir konstruktorių komanda.

Savo klientams tiekiame aukščiausios kokybės produktus: trosai,lynai, tinklai, apželdinti fasadai ir paslaugas: konsultavimas, projektavimas, įrengimas – konkurencingomis kainomis.

Konsultacijos

Šio tipo produktai yra labai svarbūs įvairių pramonės šakų veiklai, ir jų naudojimas turi būti atliekamas atsižvelgiant į saugumo reikalavimus ir kokybę.

Techninė pagalba

Padedame savo klientams spręsti įvairias technines problemas ir užtikrinti kokybę